Ul. Reja 1
602 695 202

Ul. Piłsudskiego 6
503 746 180

Ul. Lubelska 40
664 914 269

O sklepie

Nasz sklep działa na rynku od 1997 roku.  ZOO Market to gwarancja najwyższej jakości artykułów, które są niezbędne w żywieniu i pielęgnacji psów, kotów, ptaków, gryzoni oraz ryb. Kochamy zwierzęta i są one dla nas najważniejsze dlatego jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące oferowanych przez nas produktów. Nasz sklep zoologiczny jest doceniany przez właścicieli zwierząt ponieważ wielokrotnie dokonują oni niezbędnych zakupów w naszym sklepie i zawsze są zadowoleni.   

Zoo Market Zamość

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wszystko czego potrzebujecie dla Waszych zwierzaków  

Głównym naszym asortymentem jest dział akwarystyki. Posiadamy 62 zbiorniki wodne o łącznej pojemności około 4 tyś. litrów. Dostępne są u nas gotowe zestawy akwariowe a także pełne oprzyrządowanie do akwariów takie jak filtry, grzałki, oświetlenia, a także szeroka gama preparatów akwarystyczny wiodących na Polskim rynku firm. Nasz wykwalifikowany personel zadba o profesjonalną i miłą obsługę. 
Oferujemy karmy suche, karmy mokre, odżywki i witaminy, terraria, flexaria, exploraria, ozdoby do terrarium, wyśmienite oświetlenie, wyszukane podłoża, miski, wodospady, karmidełka, pojniki, kryjówki, termometry i hygrometry, preparaty do dezynfekcji, przysmaki, szampony i odżywki , szelki, obroże i smycze, art. do pielęgnacji sierści, legowiska, drapaki, preparaty przeciwpchelne, nosidełka i torby transportowe, kolby, klatki, zabawki, budki lęgowe, zioła, wyposażenie do klatek, akwaria, odczynniki, pompki, filtry, grzałki, ozdoby akwariowe, żwirki, siatki na rybki, kamienie napowietrzające i inne. 

COś dla każdego

Zwierzaki i wszystko dla nich

Zwierzaki, czyli nasze ukochane pupile. Często są dla nas jak członkowie rodziny z którymi przeżywamy nasze lepsze i gorsze chwile. To właśnie tym że nam zawsze wiernie towarzyszą zaskarbiły sobie naszą przyjaźń i zaufanie.

Rybki i akwarystyka

Psy i koty

Gryzonie, gady, płazy

ptaki

Zobacz naszą pełną ofertę